Oznamy na 3. adventnú nedeľu 16.12.2018

Slávime tretiu adventnú nedeľu. Po svätej omši o 9.30 bude na fare stretnutie tých, čo koledujú “Dobrú novinu”. Pozývam všetky deti i mladých. Tí, čo ich radi prijmete, prihláste sa v sakristii.V stredu po svätej omši nebude poklona.
Vo štvrtok aj v piatok budú sväté omše ráno o 7.00. Večerné nebudú.
Vo štvrtok bude spoločná spoveď v našej farnosti. Spovedať sa bude večer od 18.00 do 19.00. Využite túto príležitosť na to najdôležitejšie pred sviatkami.
Ďakujem tým, čo upratovali kostol, na budúcu sobotu má službu upratovania Záhumenská ulica.
Spoločná spoveď pred vianočnými sviatkami v meste bude v piatok a v sobotu vždy v piaristickom kostole a to od 10.00 do 12.30 a poobede od 15.00 do 17.30. Spovedať sa bude aj v nedeľu od 15.00 do 17.30. V sobotu poobede sa v tom istom čase spovedá aj v Orechovom a v nedeľu v tom istom čase v kostole na Juhu. Odporúčam teda prísť na spoveď v piatok alebo v sobotu doobeda, kým nás kňazov tam bude viac, nemusíte potom toľko čakať.
Termín birmovky v našej farnosti je 9. jún 2019. Pripomínam, že skupinka 1 má stretnutie 23.12. po svätej omši a skupiny 2 a 3 až 12.1. o 18.00. Tieto stretnutia sú povinné, ak niekto nemôže prísť, nech sa ospravedlní. Sú birmovanci, ktorí ešte neboli na žiadnom stretnutí.
V stredu 19.decembra od 11.00 bude na nádvorí našej katolíckej školy „Živý Betlehem“. Pripravili ho študenti a pedagógovia PaSA. Podrobnosti sú na výveskách.
V piatok o 19.00 sa v refektári u piaristov uskutoční benefičný koncert na podporu ľudí bez domova, ktorým sa venuje farská charita. Vystúpia sólisti operného spevu z Bratislavy.
Centrum pre rodinu Trenčín pozýva na posledný víkend adventných dielničiek, dnes 16. decembra od 16:00 do 19:00.