Oznamy na 25. nedeľu v období cez rok

Slávime dvadsiatu piatu nedeľu v období cez rok.
Dnes sú v našej farnosti hody. Slávnostná hodová svätá omša bude o 10.30. Slávnostným kazateľom bude  dp. František Šútor, kanonik nitrianskej sídelnej kapituly. Ranná svätá omša bude tak, ako býva, o 6.45. Po svätých omšiach je hodová zbierka.
Po svätej omši sa v kostole začne výročná farská poklona, ktorá sa ukončí požehnaním o 17.00. Prosím vás, aby ste si našli čas na zastavenie sa v kostole pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou.
Všetkých po hodovej svätej omši pozývam na priateľské stretnutie s malým agapé pred kostolom…
V stredu po svätej omši bude poklona, trvať bude hodinu. Vo štvrtok bude svätá omša ráno o 7.00, večerná nebude.
Ďakujem tým, čo upratovali kostol, na budúcu sobotu majú službu upratovania   ulice Stromová a Sasinkova.
V sobotu je blahorečenie saleziána Titusa Zemana v Bratislave. Odchádzame v sobotu o 6. 15 z autobusovej stanice, alebo zo zástavky v Biskupiciach. Cena cestovného je 10 €, deti 5 €. Ak náhodou niekto z prihlásených nepôjde, treba to oznámiť na fare, aby mohli ísť náhradníci.
Od zajtra začínajú večerné mládežnícke sv.omše v kostole Notre Dame v Trenčíne (o 19:00) a plná prevádzka Univerzitného pastoračného centra v B budove Trenčianskej univerzity na Sihoti. Nový letak s informáciami je na webovej stránke Upc Trenčín. /www.upctn.sk/
Od 5.10.2017 bude v priestoroch Centra pre rodinu na Farskej ulici opäť prebiehať kurz Manželské večery, určený pre všetky manželské páry, ktoré chcú svoje manželstvo osviežiť a posilniť. Bližšie informácie a možnosti prihlásenia nájdete na webovej stránke Centra pre rodinu alebo na výveske pred kostolom.

Liturgický kalendár:
ut: sviatok sv. Kozmu a Damiána, mučeníkov
st: spomienka sv. Vincenta de Paul, kňaza
pi: sviatok sv. Michala, Gabriela a Rafaela, archanjelov