Program pre manželov v ťažkostiach I.

zapnuté . Publikované v Aktuality

Tento program je určený pre manželov, ktorí prechádzajú ťažkým obdobím svojho vzťahu ako i manželom, ktorí túžia svoj vzájomný vzťah prehĺbiť a objaviť väčšiu jednotu medzi sebou.
Program sa začína v piatok 2. júla podvečer a končí v stredu 7. júla obedom.

Je dôležité, aby sa celého programu zúčastnili obaja manželia. Program sa koná bez účasti detí.
Na tento program nadväzuje aj 2. stretnutie, ktoré bude 7. - 10. októbra 2021 v Rodinkove.

Vaše otázky vám radi zodpovieme na tel. čísle: 0902 125 410.

Kríza je ako chôdza po schodoch. Keď máme jednu nohu zdvihnutú, aby dosiahla na vyšší schod, sme v neistote a náchýlní spadnúť. Je však momentom rastu, prechodu do „vyššieho levelu“ vzťahu. Najdôležitejšie je nestratiť chuť krízu prekonať a niekedy na to potrebujeme ľudí, ktorí sú ochotní prejsť touto tmou s nami...

viac tu

Farnosť sv. Kozmu a Damiána – Trenčianske Biskupice