Oznamy na 4. adventnú nedeľu 23.12.2018

Slávime štvrtú adventnú nedeľu. Ešte dnes prebieha v meste spoločná spoveď, od 15.00 do 17.30 v piaristickom kostole i v kostole na Juhu.
Z predsiene kostola si môžete dnes i zajtra zobrať betlehemské svetlo.
Zajtra je Štedrý deň. Svätá omša bude ráno o 7.00, potom až polnočná.
V utorok je slávnosť Narodenia Pána. Sväté omše budú tak, ako bývajú v nedeľu. Po nich bude vianočná zbierka určená pre potreby farnosti. Za každý milodar vyslovujem Pán Boh zaplať.
V stredu bude slávnosť sv. Štefana, sväté omše budú tak ako v nedeľu. Popoludní budú deti koledovať Dobrú novinu, ešte dnes sa môžete prihlásiť v sakristii tí, čo ich prijmete.
V ostatných dňoch budú sväté omše tak, ako bývajú.
Ďakujem tým, čo upratovali kostol, na budúcu sobotu má službu upratovania ulica J. Zemana.
Budúca nedeľa je zároveň sviatkom Svätej rodiny.
Termín birmovky v našej farnosti je 9. jún 2019. Pripomínam, že skupinka 1 má stretnutie dnes po svätej omši o 9.30 a skupiny 2 a 3 až 12.1. o 18.00. Tieto stretnutia sú povinné, ak niekto nemôže prísť, nech sa ospravedlní.
Všetkým Vám prajem a vyprosujem požehnané Vianočné sviatky! Nech v našich srdciach horí svetlo viery, nádeje a lásky, všetkého, čo prináša Ježiš Kristus!

ut: slávnosť Narodenia Pána
st: sviatok sv. Štefana, mučeníka
št: sviatok sv. Jána, apoštola a evanjelistu
pi: sviatok sv. Neviniatok, mučeníkov