Oznamy na 25. nedeľu v období cez rok 23.9.2018

Slávime dvadsiatu piatu nedeľu v období cez rok.
Aj v tomto týždni sa opravuje kostol zvnútra. Preto stále budú sväté omše bývať v budove fary na poschodí v pastoračnej miestnosti. V pondelok, utorok, stredu budú o 18.30, vo štvrtok a v piatok ráno o 7.00. V sobotu 29. septembra bude omša o 7.30 rovnako vo fare.
V piatok a v sobotu sa bude upratovať kostol. Službu nemá žiadna ulica, roboty bude veľa, preto prosím všetkých ochotných, aby sa pripojili.
Na budúcu nedeľu 30. septembra budú omše zase v kostole. Ranná o 6.45 a druhá o 10.30. Bude totiž hodová slávnosť nášho kostolíka. Po svätej omši sa v kostole začne výročná farská poklona, ktorá sa ukončí požehnaním o 17.00. Prosím vás, aby ste si našli čas na zastavenie sa v kostole pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou.
Po svätých omšiach bude aj hodová zbierka.
Všetkých po hodovej svätej omši pozývam na priateľské stretnutie s malým agapé pred kostolom…
V stredu po svätej omši nebude poklona.
Na budúci rok by mala byť v našej farnosti sviatosť birmovania. Prijať ju môžu žiaci ôsmeho ročníka ZŠ a starší, ktorí ešte neboli na birmovke. Záujemcov prosím, aby si v sakristii alebo na fare vyzdvihli prihlášku. Vyplnenú ju potom prinesú na stretnutie birmovancov.
Od zajtra začínajú večerné mládežnícke sv.omše v kostole Notre Dame v Trenčíne (o 19:00) a plná prevádzka Univerzitného pastoračného centra Trenčianskej univerzity na Sihoti i na všetkých trenčianskych internátoch. Všetky informácie sú na webovej stránke UPC Trenčín. /www.upctn.sk/

Liturgický kalendár:
st: sviatok sv. Kozmu a Damiána, mučeníkov
št: spomienka sv. Vincenta de Paul, kňaza
so: sviatok sv. Michala, Gabriela a Rafaela, archanjelov