Oznamy na 32. nedeľu v období cez rok 12.11.2017

Slávime tridsiatu druhú nedeľu v období cez rok. Dnes sa na fare o 16.00 uskutoční prvé stretnutie tých, čo sa chcú zapojiť do koledovania “Dobrej noviny”. Pozývam všetky deti i mladých. Koledovanie v našej farnosti bude prebiehať dňa 26.12.

V stredu po svätej omši bude poklona, trvať bude hodinu.Vo štvrtok bude svätá omša ráno o 7.00, večerná nebude.
Ďakujem tým, čo upratovali kostol, na budúcu sobotu má službu upratovania ulica J. Zemana. Prosím o pomoc viacerých, pretože chceme umyť okná na kostole.
Úmysly svätých omší sú zaplnené až do konca roka. Na nový rok sa začne zapisovať od začiatku decembra. Dať na svätú omšu bez dátumu môžete vždy.
Centrum pre rodinu Trenčín pozýva v piatok 17. novembra na turistický výlet rodín na Inovec, ďalej pozýva slobodných katolíkov vo veku 28 – 42 rokov, ktorí vo viere hľadajú svojho životného partnera, na stretnutie “katolíckej zoznamky” s názvom speed dating, ktoré sa uskutoční dňa 27. novembra o 18:00 v priestoroch Centra. Počet účastníkov je limitovaný. Ďalšie informácie nájdete na stránkach CPR Trenčín.
Na stránke www.mamnazor.sk mladí môžu v slovenčine vyplniť dotazník Synody o mládeži a povedať tak svoj názor na život, vieru a spoločnosť. Výsledky tohto dotazníka pôjdu na spracovanie do Vatikánu.

Liturgický kalendár:
pi: spomienka sv. Alžbety Uhorskej, rehoľníčky