Oznamy na 3. veľkonočnú nedeľu 30.4.2017

Slávime tretiu veľkonočnú nedeľu. Zajtra, 1. mája, spolu s farnosťou Trenčín, organizujeme tradičný celodenný výlet na Inovec. Pozývame všetkých. Stretneme sa o 8.00 na zastávke na križovatke pri obchode.
V novom týždni bude prvý piatok v mesiaci máj. Spovedať budem v stredu, vo štvrtok a v piatok hodinu pred svätými omšami. V piatok po svätej omši bude prvopiatková pobožnosť.
Vo štvrtok dopoludnia vyspovedám starých a chorých.
Sobota bude prvá v mesiaci, pred svätou omšou, od 6.45 sa pomodlíme fatimskú pobožnosť.
Ďakujem tým, čo včera upratovali kostol. Na budúci týždeň má túto službu upratovania ulica J. Zemana.
Budúca nedeľa je štvrtá veľkonočná, nedeľa Dobrého pastiera. Po svätých omšiach bude zbierka pre seminár. Celý týždeň sa zároveň máme viac modliť za duchovné povolania.
Po svätej omši o 9.30 bude tu v kostole stretnutie detí, ktoré sa pripravujú na 1. sväté prijímanie. Účasť je nevyhnutná. Stretnutie bude už každú nedeľu.
MŠ sv. Andreja – Svorada a Benedikta oznamuje, že podávanie žiadostí o prijatie dieťaťa do MŠ sa koná do 12. mája 2017 v čase od 8.00 do 16.00.

po: spomienka sv. Jozefa, robotníka
ut: spomienka sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi